Gastronomi Dergisi

Gastronomi Dergisi

Gastronomi Dergisi

Yeme-içme sektörünün nabzını tutuyor

Gastronomi Dergisi

Rafine Medya – Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİD) işbirliğiyle hazırlanan Gastronomi Dergisi, sektörün en uzun süreli yayını olma özelliğini taşıyor. İki ayda bir ve yılda altı sayı yayınlanan ‘Otel Ekipmanları ve Yiyecek-İçecek’ dergisi Gastronomi, Türkiye’nin en yüksek tirajlı 10 dergisi arasında yer alıyor ve hedef kitlesine özel kurye servisleriyle ilk elden ulaştırılıyor. 20 yılı aşkın bir süredir aralıksız olarak yayımlanan Gastronomi Dergisi, yeme-içme dünyası ve bağlantılı sektörlerin nabzını tutmayı sürdürüyor.

Satınalma kararı veren profesyonellerin yanı sıra üst düzey yöneticilerden oluşan yaklaşık 16 bin kişiye ulaşan Gastronomi Dergisi, yeme-içme ve turizm sektörüyle ilgili haberlerden tesis ve restoranların tanıtımına, geniş çaplı araştırmalardan günümüz teknolojik gelişmelerine, önemli transferlerden yeni ürün ve trendlere kadar pek çok konuyu sayfalarına taşıyor. Satın alma sürecine katkı sağlamayı amaçlayan önemli bir kaynak olma niteliğiyle de horeca sektörünü mercek altına alıyor.

Türkiye çapında geniş bir dağıtım ağına sahip olan Gastronomi Dergisi; 3-4-5 yıldızlı oteller, butik oteller ve tatil köylerinin genel müdürleri, satın alma müdürleri, teknik müdürleri, yiyecek-içecek müdürleri, executive chef’leri, restoran, cafe, bar ve gece kulübü işletmecileri, şefleri, üst düzey yöneticiler, sanayi firmaları, catering firmaları, alışveriş merkezleri, nihai tüketiciler, mimar, iç mimar, zincir marketler, TUSİD Derneği üyelerinin yanı sıra, ilgili dernek (TYD, TÜROB, TÜRSAB gibi...) yöneticileri ve dernek üyesi otel ve seyahat acentelerinin üst düzey yöneticileri, yatırımcılar, acenteler, gazete ve dergi yayın yönetmenleri, ajans medya müdürleri, gastronomiye ilgi duyan aboneler ve yurtiçi-yurtdışı ticari müşavirler gibi pek çok kişiye ulaşıyor.

Gastronomi Dergisi, basılı yayının yanı sıra yenilikçi bir yaklaşımla hazırlanan www.gastronomiturkey.com internet sitesi, mobil versiyonu ve sosyal medya hesaplarıyla da sektörü dijital mecralarda yakından takip etme imkanı sunuyor. Okuyucuların bir tık ötesindeki www.gastronomiturkey.com her gün güncellenerek, yeme-içme ve turizm sektörüyle ilgili haberlere anında ulaşmanızı sağlıyor. Yeni açılan mekanlardan değişen mönülere, keyifli şef röportajlarından horeca sektöründeki gelişmelere kadar gastronomi hakkında her şeye Gastronomi Dergisi ve dijital mecralarından ulaşabilirsiniz.